Overslaan en naar de inhoud gaan

User account menu

  • Gebruikersmenu Gebruikersmenu
    • Inschrijven
    • Inloggen
Monumenten Community
  • Home
  • Ontdekken
    • Community
    • Stolpencommunity Vierkantdelers
    • Alle groepen
    • Alle evenementen
  • Over
  • Alle Groepen
Zoeken
jasper
jasper
1 jaar geleden Openbaar
ik kwam dit verhaal tegen op LinkedIn https://www.warmteuitdevecht.nl
Total amount of likes
1 like
Dislike 0
Anoniem (niet gecontroleerd) • 1 jaar geleden
Kijk eens bij van Lierop https://www.vanlierop.nl/Zwambestrijding/bestrijden-huiszwam. Zij hebben ons tot drie toe keer effectief geholpen. De eerste keer met een ernstige verzwamming van de gootbodem van ons 18e-eeuwse woonhuis en de keren erna ter preventie.
Total amount of likes
0 likes
Dislike 0
truus
truus • 1 jaar geleden
Dank je wel; ga ik proberen
Total amount of likes
0 likes
Dislike 0
Reinier Verbeek
Reinier Verbeek • 1 jaar geleden
Ik reageer even op het bovenstaande verhaal van de warmtewisselaar in de Vecht. Prima voorbeeld van goed gebruik van een warmtepomp en een goed medium! Echter op 1 punt is het dweilen met de kraan open: "Omdat het huis een rijksmonument is, mogen we verder ook niets veranderen" En daarom enkel glas. Vacuümglas van Fineo heeft een terugverdientijd en wordt vrijwel altijd vergund, omdat je het verschil nauwelijks ziet. Verreweg de grootste hoeveelheid warmte die de warmtepomp in de winter produceert gaat nu via het enkelglas naar buiten en bij wind via de kieren. Het staafje van het gebruik gaat nog weer door de midden als je die twee aanpakt met vacuümglas en een WTW ventilatie unit en in de tussentijd neemt het comfort nog toe. Met daarbij de genoemde terugverdientijd. Dus doe je het niet voor het comfort of het milieu? Doe het dan voor het geld.
Total amount of likes
0 likes
Dislike 0
Eelco Dijkstra (Gemeente Amersfoort)
Eelco Dijkstra (Gemeente Amersfoort) • 1 jaar geleden
Met de uitspraak: "omdat het een rijksmonument is mogen we verder ook niets veranderen" blijft het inderdaad dweilen met de kraan open. Deze zich altijd maar weer herhalende mantra brengt niemand verder. Ja, er zijn voor veel zaken een vergunning nodig, maar dat er niets mag is echt niet meer van deze tijd!
Total amount of likes
0 likes
Dislike 0

inloggen of registreren om te reageren.

Footer

  • Omgangsregels
  • Privacy en cookies