Overslaan en naar de inhoud gaan

User account menu

  • Gebruikersmenu Gebruikersmenu
    • Inschrijven
    • Inloggen
Monumenten Community
  • Home
  • Ontdekken
    • Community
    • Stolpencommunity Vierkantdelers
    • Alle groepen
    • Alle evenementen
  • Over
  • Alle Groepen
Zoeken
Elly Wempe
Elly Wempe
1 jaar geleden Openbaar
Ons huis is een rijksmonument in Amsterdam. We denken aan isoleren van de voorgevel met Fineo of Bengglas. Bengglas Extra Clear heeft een hogere lichttoetreding (namelijk 83 LT). Fineo heeft volgens mij een donkerder uitstraling, vooral bij schemering. Wie kent een leverancier met goede glaszetters in dienst met voldoende deskundigheid om het glas te plaatsen in een rijksmonument?
Total amount of likes
0 likes
Dislike 0
Ronald
Ronald • 1 jaar geleden
Wij hebben Fineo genomen en dat bevalt uitstekend. Hiervoor gekozen omdat de uitzettertjes zwart zijn en hoe vreemd het misschien ook klinkt, die zie je minder dan de witte die in Beng zitten. Lichtdoorlatend is prima. Fineo is Belgisch, Beng Chinees, mocht dat nog een overweging zijn. Bij ons heeft Koek & Reinders (Den Haag) het glas geplaatst. Prettig bedrijf. Succes met jullie keus. Groet, Ronald
Total amount of likes
0 likes
Dislike 0
Elly Wempe
Elly Wempe • 1 jaar geleden
Dank je wel voor het advies! Elly
Total amount of likes
0 likes
Dislike 0
Eelco Dijkstra (Gemeente Amersfoort)
Eelco Dijkstra (Gemeente Amersfoort) • 1 jaar geleden
Beng heeft meerdere type glas van verschillende fabrieken met verschillende eigenschappen, Fineo heeft maar 1 type vacuümglas. Zorg er daarom voor dat je de types die je overweegt naast elkaar kunt zien, zodat de verschillen zichtbaar worden en je een juiste keuze kunt maken. Afgaan op het verhaal en ervaring van een ander kan alleen als je exact weet om welk type glas het gaat. Bijvoorbeeld de opmerking dat Beng witte bolletjes heeft is enkel waar voor bepaalde types, niet voor alle types van Beng. Ook kan er een groot verschil zijn in kleur en weerspiegeling van het glas. Een rijksmonument met een strakke weerspiegelende ruit met een groene zweem is echt niet wat je moet willen.
Total amount of likes
1 like
Dislike 0
Erik Bliek
Erik Bliek • 1 jaar geleden
Wij wonen in Rijksmonument uit 1751. Heel tevreden met de achterzetbeglazing van www.ramengilde.nl
3.58 MBimage
5.08 MBimage
Total amount of likes
0 likes
Dislike 0

inloggen of registreren om te reageren.

Footer

  • Omgangsregels
  • Privacy en cookies