De rol van de beheerder van de Vereniging van eigenaars.

VvE beheerders kunnen niet meer zonder, bestuursleden van de VvE weten niet anders en leden van de VvE zijn vaak veroordeeld tot de digitale snelweg van de beheerder.
Maar houden de VvE beheerders ook nog rekening met digibeten of ouderen die toevallig geen PC of internet hebben of er niet mee om kunnen of willen gaan. Moeten VvE beheerders niet nagaan of de informatie wel goed is overgekomen. Er zijn VvE beheerders die dat bij een introductiegesprek keurig netjes navragen. “Hoe wilt u dat wij de VvE informatie aan u versturen? Digitaal of gewoon met de post? De beheerder van de VvE zou een eigenaar vooral moeten zien als de primaire klant. En die klant is nu eenmaal belangrijk. Of het nu gaat om klachtenbehandeling, informatie verstrekking of het functioneren van de beheerder.
Zelfanalyse is in dit verband een goede zaak, de VvE beheerder zal zich moeten voegen naar de wens van de klant en het moet dus niet zo zijn dat de klant zich moet voegen naar het systeem van de beheerder. In vaktermen van aanbodgericht naar vraaggestuurd. De leden van de VvE en het bestuur moeten de ambassadeurs worden van de VvE beheerder dat noemen we synergie.


inloggen of registreren om te reageren.